İsveç Diyeti İle Zayıflama Diyet Listesi

08.Eyl.2018 277 Gösterim 0 Yorum

Kilo problemi yaşayan kişiler, zayıflamak adına ellerinden geleni yaparak birçok diyet önerilerini uygulamaya çalışmaktadır. Son zamanlarda bir hayli popüler hale gelen İsveç Diyeti birçok kişinin kısa sürede oldukça güzel kilolar vermesine olanak sağlamış durumda. 13 gün gibi kısa bir sürede 15 kilo verdirdiği iddia edilen bu diyet, kişilerin beslenme düzenini üzerinden metabolizmalarını hızlandırmaktadır. Diyetin kısa sürede gösterdiği etkiye karşın sonrasında gerekenleri yerine getirmemek verilen kiloların tekrardan alınmasına neden olmakta. Oldukça kısıtlı fakat vücut için gerekli olan besinlerden oluşan bu diyet, aç kalarak günü idare edecek şekilde beslenilmesi şeklinde uygulanmaktadır. Bu diyeti normalde uygulanmasını tavsiye etmeyen beslenme uzmanları, sadece acil durumlarda ameliyat öncesi kilo vermesi kişilerin uygulamasını önermektedir.

İsveç Diyeti Nasıl Yapılır?

İsveç Diyeti içersinde yer alan besinlerin neredeyse tamamı az kaloriden oluşmaktadır. Kurallara ve kendine hakin olan kişilerin herhangi bir sıkıntı yaşamadan 13 gün içerisinde hızlı kilolar vermesine olanak sağlamakta. Beslenme listesinin %80 gibi bir ölümü protein içeren yiyeceklerden oluştuğunu, öğünlerin büyük bir bölümünde kırmızı et tüketiminin yapıldığını görmekteyiz. Güne aç karna kahve ile başlamak metabolizmanın hızlanmasına olanak sağlamaktadır.

İsveç Diyeti Kaç Gün yapılır?

Serbest bir diyet olmamasından dolayı kesinlikle kurallarına uyularak yapılması gereken İsveç Diyeti, dikkat edilmemesi durumunda vücut dengesini büyük oranda bozmaktadır. Vücut direncinin zayıflamasına neden olabilirsiniz.

Diyetin etki gösterebilmesi için en az 6 gün kesinlikle uygulamanız gerekmektedir. 13. gün itibari ile diyete son vermeli, normal beslenme şartlarını uygulamaya başlamalısınız. Vücudu oldukça yorduğundan dolayı en az 3 ay ara vermeniz, 3. aydan sonra tekrardan bi 13 gün ile uygulamanız gerekmektedir.

İsveç Diyeti İle Kaç Kilo Verilir?

Kişilerin sahip olduğu kilo, metabolizma hızı gibi etmenlere göre değişiklik gösteren İsveç Diyeti, hızlı kilo verimine büyük oranda katkı sağlamaktadır.  Yapılan çalışmalarda 13 gün içerisinde en az 5 kilo verebileceğinizi, bu oranın 18 ile 20 kilo kaybına kadar çıktığını söyleyebiliriz. Diyeti uygularken spor, egzersiz yapan kişilerin daha fazla zayıfladıklarını, kilo atımını hızlandırdıklarını söyleyebiliriz. Her ne olursa olsun 18 yaşından küçüklerin ve 60 yaşından büyüklerin bu diyete el sürmemelerini öneririz. Detaylı olarak gün gün hazırlanmış olan Özel İsveç Diyeti programına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

isvec-diyeti-ile-zayiflama-hizli-yag-eritme-kilo-verme-diyeti

İsveç Diyeti İle Zayıflama Diyet Listesi yazımız ile ilgili görüşlerinizi ve sorularınızı yorum kısmından iletebilirsiniz.

Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest 'de paylaş Google +'da paylaş

Ücretsiz Diyet Listesi İster Misiniz?

E-Mail adresinizi yazın, uzman diyetisyen tarafından detaylı olarak hazırlanmış hazırlanmış olan hızlı kilo vermenizi sağlayacak diyet listesi programını mail adresinize ücretsiz gönderelim!

Yorumlar - 0

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorumu yapan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Zayıflama ve Diyet

Kilolara Kalıcı Vedanın Püf Noktaları

Kilolara Kalıcı Vedanın Püf Noktaları

Kilo problemi olan birçok kişi yaptıkları diyet ya da beslenme programlarının kalıcı çözümler üretmediğinden şikayet etmektedir. Bir anda kilo alan ve aldıkları kiloları tekrardan...

Devamı
Yağlarınızı Hazırladığınız Çaylarla Yakın

Yağlarınızı Hazırladığınız Çaylarla Yakın

Vücutta kötü görüntüye sebep olan yağlanma, aynı zamanda yaşamı zor hale de getiriyor. Özellikle şeker tüketimi fazla olduğu zaman, bel ve göbek çevresinde yağlanma, kaçınılmaz...

Devamı
Zayıflamanın En Kolay Yolu: Yoğurt Kürü

Zayıflamanın En Kolay Yolu: Yoğurt Kürü

Sağlıklı bir şekilde zayıflamak, fazla kilolarından arınmak birçok kişinin hayalidir değil mi? Günümüzde beslenme uzmanlarına giden birçok kişinin verilen diyet listelerine...

Devamı
İsveç Diyeti İle Zayıflama Diyet Listesi

İsveç Diyeti İle Zayıflama Diyet Listesi

Kilo problemi yaşayan kişiler, zayıflamak adına ellerinden geleni yaparak birçok diyet önerilerini uygulamaya çalışmaktadır. Son zamanlarda bir hayli popüler hale gelen İsveç Diyeti...

Devamı