Hakkımızda

Bugün sizlere hakkımızda detaylı şekilde bilgilendireceğiz. Öncellikle bu siteyi açmamızdaki en büyük temel amacımız siz değerli okuyucularımıza Sağlık, Zayıflama, Diyet gibi ana unsurlar hakkında detaylı ve gerçek bilgileri sizin hizmetinize sunmak ve bu konular hakkında sizleri bilgilendirmek. İnternet üzerinden bir çok kaynağın olması aslında kullanıcı için büyük oranda avantaj ve dezavantaj olabilmekte.

Günümüzde gördüğüm kadarı ile bu kaynakların çoğu güvenilir olmayan, kulaktan dolma bilgiler dahilinde yazılmış veya Spam yani sahte içerik ile kasılmış aslında bir bilgi vermeyen aksine sırf hit alabilmek için bir kelimenin yüzlercesi türetilmiş ve saçma sapan şekilde eklenmiş konuları görünce ben bu işin daha iyisini yaparım diyerekten bu yola atıldım. Sağlık alanında maalesef bilinçsiz,araştırma yapılmamış konuların sırf bir getirisi olur düşüncesi ile yazılmasını ben sağlıklı bulmadığım gibi sağlığımız çok büyük derecede tehlikeye attığını her söyleyişimde belirtiyorum.

Bunları görünce hem okuyucularımıza daha sağlıklı,temiz ve düzenli bir içerik akışı sağlamak ve boş zamanlarımı değerlendirerek sizlere bir nevi yardımcı olabilmek olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Ayrıca ömrü hayatımda yaşamış olduğum tecrübelerimi ve birikimlerimi bazen kaleme dökerek sizlere yaşadığım hikayeler hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Kısa süre öncesinde yaşamış olduğum Lazer Burun Eti Ameliyatı konumda Ameliyatımın başından sonuna kadar yaşadığım tüm detayları ve ameliyat sonrası gelişmeleri detayları ile yazıp siz değerli okuyucularımın izlenimine sundum linkle tıklayarak detaylı ve geniş bilgi alabilirsiniz.

Alanında uzman,tecrübeli ve birikimli yazarlarımız ile birlikte siz değerli okuyucularımızın hizmetinde olduğumu bir kere daha buradan vurgulamak istiyorum. Ve her zaman için siz değerli okuyucularımızın emrinde olduğumuzu belirtiyorum.

Sizinde merak ettiğiniz,bize sormak istediğiniz konular,sorular olursa lütfen İletişim sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Sağlıklı ve Güzel günler diliyoruz.

Hakkımızda
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest 'de paylaş Google +'da paylaş

Hızlı Zayıflama ve Diyet

Elma Sirkesi Zayıflama Kürü

Elma Sirkesi Zayıflama Kürü

Ender Saraç ve İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye ettiği elma sirkesi zayıflama kürü, yağ yakmanızı kolaylaştırarak zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Elma sirkesi ayrıca mide...

Devamı
Kışın Zayıflama Formülü: Kış Diyeti

Kışın Zayıflama Formülü: Kış Diyeti

Sonbaharın başlaması ve kış aylarının yaklaşması ile birlikte havalar soğumaya başladı. Rafa kaldırdığımız kışlık kalın giysiler alınan fazla kiloları gizlemeye yardımcı olsa...

Devamı
Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplama

Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplama

Günlük ne kadar kaloriye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz? Zayıflama yolunda en çok dikkat edilmesi gereken durumlardan biri doğru kalori alımı ve yakımı olarak belirtilebilir....

Devamı
İdeal Kilo Hesaplama

İdeal Kilo Hesaplama

İdeal kilonuzu öğrenmek ister misiniz? Aşağıda yer alan kilo hesaplama aracı ile ideal kilonuzu hızlı bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Kilo özellikle kadınlar için tarih boyunca en çok...

Devamı