Hakkımızda

Bugün sizlere hakkımızda detaylı şekilde bilgilendireceğiz. Öncellikle bu siteyi açmamızdaki en büyük temel amacımız siz değerli okuyucularımıza Sağlık, Zayıflama, Diyet gibi ana unsurlar hakkında detaylı ve gerçek bilgileri sizin hizmetinize sunmak ve bu konular hakkında sizleri bilgilendirmek. İnternet üzerinden bir çok kaynağın olması aslında kullanıcı için büyük oranda avantaj ve dezavantaj olabilmekte.

Günümüzde gördüğüm kadarı ile bu kaynakların çoğu güvenilir olmayan, kulaktan dolma bilgiler dahilinde yazılmış veya Spam yani sahte içerik ile kasılmış aslında bir bilgi vermeyen aksine sırf hit alabilmek için bir kelimenin yüzlercesi türetilmiş ve saçma sapan şekilde eklenmiş konuları görünce ben bu işin daha iyisini yaparım diyerekten bu yola atıldım. Sağlık alanında maalesef bilinçsiz,araştırma yapılmamış konuların sırf bir getirisi olur düşüncesi ile yazılmasını ben sağlıklı bulmadığım gibi sağlığımız çok büyük derecede tehlikeye attığını her söyleyişimde belirtiyorum.

Bunları görünce hem okuyucularımıza daha sağlıklı,temiz ve düzenli bir içerik akışı sağlamak ve boş zamanlarımı değerlendirerek sizlere bir nevi yardımcı olabilmek olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Ayrıca ömrü hayatımda yaşamış olduğum tecrübelerimi ve birikimlerimi bazen kaleme dökerek sizlere yaşadığım hikayeler hakkında bilgilendirmek istiyorum.

Kısa süre öncesinde yaşamış olduğum Lazer Burun Eti Ameliyatı konumda Ameliyatımın başından sonuna kadar yaşadığım tüm detayları ve ameliyat sonrası gelişmeleri detayları ile yazıp siz değerli okuyucularımın izlenimine sundum linkle tıklayarak detaylı ve geniş bilgi alabilirsiniz.

Alanında uzman,tecrübeli ve birikimli yazarlarımız ile birlikte siz değerli okuyucularımızın hizmetinde olduğumu bir kere daha buradan vurgulamak istiyorum. Ve her zaman için siz değerli okuyucularımızın emrinde olduğumuzu belirtiyorum.

Sizinde merak ettiğiniz,bize sormak istediğiniz konular,sorular olursa lütfen İletişim sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Sağlıklı ve Güzel günler diliyoruz.

Hakkımızda
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Pinterest 'de paylaş Google +'da paylaş

Hızlı Zayıflama ve Diyet

Kilolara Kalıcı Vedanın Püf Noktaları

Kilolara Kalıcı Vedanın Püf Noktaları

Kilo problemi olan birçok kişi yaptıkları diyet ya da beslenme programlarının kalıcı çözümler üretmediğinden şikayet etmektedir. Bir anda kilo alan ve aldıkları kiloları tekrardan...

Devamı
Yağlarınızı Hazırladığınız Çaylarla Yakın

Yağlarınızı Hazırladığınız Çaylarla Yakın

Vücutta kötü görüntüye sebep olan yağlanma, aynı zamanda yaşamı zor hale de getiriyor. Özellikle şeker tüketimi fazla olduğu zaman, bel ve göbek çevresinde yağlanma, kaçınılmaz...

Devamı
Zayıflamanın En Kolay Yolu: Yoğurt Kürü

Zayıflamanın En Kolay Yolu: Yoğurt Kürü

Sağlıklı bir şekilde zayıflamak, fazla kilolarından arınmak birçok kişinin hayalidir değil mi? Günümüzde beslenme uzmanlarına giden birçok kişinin verilen diyet listelerine...

Devamı
İsveç Diyeti İle Zayıflama Diyet Listesi

İsveç Diyeti İle Zayıflama Diyet Listesi

Kilo problemi yaşayan kişiler, zayıflamak adına ellerinden geleni yaparak birçok diyet önerilerini uygulamaya çalışmaktadır. Son zamanlarda bir hayli popüler hale gelen İsveç Diyeti...

Devamı